Feedback
ella
Traject einde wegens medische overmacht van start vanaf 28 november 2022
Uit het Belgisch Staatsblad van 18/11/2022
Gepubliceerd op 19/11/2022

In onze nieuwsbrief van 20 september 2022 konden jullie lezen dat het bestaande re-integratietraject voor langdurig zieken aangepast werd om het efficiënter te maken. Dit aangepaste traject is in eerste instantie gericht op de werkhervatting van de arbeidsongeschikte werknemer.

 

Het re-integratietraject wordt bovendien losgekoppeld van de beëindiging van de arbeidsovereenkomst wegens medische overmacht. Hierdoor kregen we naast het re-integratietraject een tweede traject, met name het ‘traject gericht op de beëindiging van de arbeidsrelatie wegens medische overmacht’ (verder benoemd als traject einde wegens medische overmacht).

 

Het aangepaste re-integratietraject is ...

Wil je graag verder lezen? Meld je dan aan via de rode knop “Aanmelden” rechts bovenaan je scherm.

Oeps,

Onze excuses, er is iets fout gelopen.

Probeert u het later eens opnieuw.

Was deze informatie nuttig voor u?

Ja Nee

Welke van de volgende beschrijft jouw feedback het best?






Jouw feedback

De versie van de browser die U gebruikt is niet optimaal voor deze website. De meeste functies zullen niet goed werken. De versie die u gebruikt wordt ook niet meer ondersteund door Microsoft en hierdoor loopt u security risico’s. Om de veiligheid en privacy van uw data te kunnen blijven garanderen, raden wij aan om zo snel mogelijk naar Internet Explorer 11 te upgraden of de laatste versie van een andere browser te gebruiken.