Feedback
ella
HR-Tax: geïndexeerde bedragen voor inkomstenjaar 2020!
Losse berichten 24/12/2019
Gepubliceerd op 28/12/2019

We zetten een aantal relevante bedragen, geldig voor inkomstenjaar 2020 - aanslagjaar 2021, voor de HR-praktijk voor u op een rijtje:

 

1. Minimum voordeel van alle aard bedrijfswagen en mobiliteitsvergoeding

 

Het voordeel van alle aard voor het persoonlijk gebruik van een kosteloos ter beschikking gestelde wagen, mag vanaf 2012 nooit minder bedragen dan 820 EUR (niet-geïndexeerd) per jaar.

 

Voor inkomstenjaar 2020 komt dit neer op een ondergrens van  1.360 EUR (vorig jaar 1.340 EUR).

 

Dit is meteen ook het minimale belastbaar voordeel, ...

Wil je graag verder lezen? Meld je dan aan via de rode knop “Aanmelden” rechts bovenaan je scherm.

Oeps,

Onze excuses, er is iets fout gelopen.

Probeert u het later eens opnieuw.

Was deze informatie nuttig voor u?

Ja Nee

Welke van de volgende beschrijft jouw feedback het best?






Jouw feedback

De versie van de browser die U gebruikt is niet optimaal voor deze website. De meeste functies zullen niet goed werken. De versie die u gebruikt wordt ook niet meer ondersteund door Microsoft en hierdoor loopt u security risico’s. Om de veiligheid en privacy van uw data te kunnen blijven garanderen, raden wij aan om zo snel mogelijk naar Internet Explorer 11 te upgraden of de laatste versie van een andere browser te gebruiken.