Feedback
ella
Akkoord 2018 - 2020 voor de Waalse private non-profit instellingen.
CAO-informatie 02/05/2019
Gepubliceerd op 06/05/2019

Op 2 mei 2019 is het Waalse Non-Profit Akkoord voor de private sector ondertekend.
De belangrijkste maatregelen uit het Akkoord:

 

1. Werknemers in paritair comité 327.03 (Paritair Comité voor de beschutte werkplaatsen van het Waalse Gewest en van de Duitstalige Gemeenschap):

 

  • De toekenning van 2 bijkomende vakantiedagen, met vervangende tewerkstelling. Een eventueel saldo kan omgezet worden in een verhoging van de eindejaarspremie.

 

2. Alle overige non-profit sectoren:

  ...

  • De verhoging van de eindejaarspremie vanaf 2019:
    De verhoging van de

Wil je graag verder lezen? Meld je dan aan via de rode knop “Aanmelden” rechts bovenaan je scherm.

Oeps,

Onze excuses, er is iets fout gelopen.

Probeert u het later eens opnieuw.

Was deze informatie nuttig voor u?

Ja Nee

Welke van de volgende beschrijft jouw feedback het best?






Jouw feedback

De versie van de browser die U gebruikt is niet optimaal voor deze website. De meeste functies zullen niet goed werken. De versie die u gebruikt wordt ook niet meer ondersteund door Microsoft en hierdoor loopt u security risico’s. Om de veiligheid en privacy van uw data te kunnen blijven garanderen, raden wij aan om zo snel mogelijk naar Internet Explorer 11 te upgraden of de laatste versie van een andere browser te gebruiken.